Санаторні послуги в Радивилівському терцентрі

Добре здоров’я, як відомо, неможливо купити. А от зберегти і примножити цілком реально. З цією метою у Радивилівській ОТГ реалізовано ще один важливий соціальний проект: у відділенні денного перебування територіального центру облаштували сучасний кабінет кінезотерапії та оновили діючий зал лікувальної фізкультури.

І кабінет кінезотерапії, і оновлення залу лікувальної фізкультури стало можливим завдяки успішній реалізації проекту міської ради, який був визнаний переможцем за результатами щорічного обласного конкурсу розвитку територіальних громад у 2019 році у тематичному напрямку «Співробітництво громад». За ці кошти у відділення денного перебування вдалося придбати насправді унікальне обладнання.

– Подібне можна знайти хіба що в Луцьку, або й ще далі, – зауважив директор терцентру Віктор Гетьман.

Отже, для відвідувачів у Радивилові змонтовано універсальну кабіну для підвісної терапії з усіма комплектуючими. Всередині встановлено медичний стіл з електричним регулюванням висоти. Тут відбуватиметься лікування рухом, і ця терапія спрямована на поліпшення стану опорно-рухового апарату людини, систем дихання та кровообігу, відновлення функцій уражених органів.

У залі лікувальної фізкультури, де працює з пацієнтами фахівець з медичної реабілітації Віктор Мельничук, встановили комплект універсальних брусів (польського виробника) для ходьби з перешкодами. Це для тих випадків, коли людина перенесла інсульт, і їй доводиться знову вчитися робити кроки… Уже готовий до використання медичний світлотерапевтичний апарат «БІОПТРОН-ПРО 1». Це ефективний пристрій для загоювання післяопераційних ран, лікування виразок, хвороб суглобів або ж запалення лицьового нерва. Придбано також сучасний галогенератор «IONNA», який вже встановили в соляній кімнаті.

– У нашій громаді є люди, які внаслідок хвороби довгий час прикуті до ліжка, – доповнює сказане завідувачка відділенням денного перебування Галина Коханець. – Вони потребують особливої реабілітації з метою розслаблення м’язів. Тепер їм не треба далеко їхати: унікальну реабілітаційну систему «Павук» відтепер має і Радивилівський терцентр.

Наталія ЯНЧИН.
Фото можна переглянути у Фейсбуці – на сторінці автора

або в групі “Радивилів – Radyvyliv”.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.