Село Пляшева, заповідник, 3 липня 2016 року. ФОТО

Як і щороку, дні вшанування пам’яті козаків і селян-повстанців – учасників Берестецької битви 1651 року скликали в село Пляшева Радивилівського району велику кількість людей. Один з українських телеканалів назвав цифру в десять тисяч. Уже стало традицією, що богослужіння в Село Пляшева Радивилівського районуСвято-Георгіївському храмі, біля саркофагу з кістними останками учасників битви, очолює Патрірх Київський і всієї Руси-України Філарет у співслужінні священиків Української православної церкви Київського патріархату.

З нагоди 365-ї річниці битви вінки і квіти до пам’ятника героям поклали і голова Радивилівської районної ради Володимир Кондик, голова Радивилівської РДА Олег Ващук, інші керівники району.

В урочистостях на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» взяли участь народні депутати України, керівники Рівненської області, письменники, артисти.

Фоторепортаж, зроблений у головний день урочистостей – 3 липня, для Радивилів.info підготував Василь СЕМЕРЕНКО. Переглянути його пропонуємо за цим посиланням:

http://photo.i.ua/user/8173326/475588/?p=0&r=2266759

А ще даємо посилання на відеорепортаж українського «5 каналу»:

https://www.youtube.com/watch?v=dW38ks86CME

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.