Селяни провели воду до місцевого ФАПу

Упродовж двох днів жителі села Станіслави Козинської громади Дубенського району потрудилися над проведенням води у сільський фельдшерсько-акушерський пункт. Було дуже приємно, адже всі, кого просили допомогти, не відмовили, більше того – самі, побачивши, що відбувається, приєдналися до працюючих. Всього було прокладено 90 метрів водопроводу.

Всі працювали з ентузіазмом: наймолодші вичищали рів – Коткудак Петро, Іськович Тарас, Жабокрицький Роман, Мельник Володимир, возили пісок Молявчик Сергій, Мирончук Петро, а досвідчені укладали труби: Мельник Анатолій, Мельник Микола, Булига Михайло, Мельник Василь, Іськович Володимир і доречними були мудрі поради та скерування Чучака Володимира, який був за «виконроба».

А ще було демонтовано старі плоти, розчищено місце для роботи, і тут працювали жінки: Іськович Валентина, Оксана Мельник, фельдшер Людмила Петрівна, очолив їх Сергій Шепеть.

Велика подяка всім, хто долучилися до цього, і трактористу Руслану, який рив рів, та Ярославу, який підвозив пісок і щебінь, що його нам надав ФГ «АГРО-V, депутат Чуліпа Василь Григорович.

Щиро всім вдячна.

Староста Віра Тарнавська. (З сайту Козинської територіальної громади). На жаль, у дописі вказано не всі прізвища.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.