Сергій Цибульський: «Я обираю діяти!»

Сергій Цибульський – власник автосалону міських автомобілів, успішний бізнесмен, політолог та громадський діяч, розповів про свої плани та завдання у ролі депутата Рівненської обласної ради:

Рівненщина – моя Батьківщина і я йду у політику, аби перетворити її на розвинений та процвітаючий регіон. Я чітко знаю, як це зробити, тому мої дії будуть простими та зрозумілими, а тим самим – ефективними.

Перше, за що я візьмуся – створення нових робочих місць та єдиного реєстру вакансій по всьому регіону – я хочу, аби батьки залишалися вдома, у сім’ях та виховувати своїх дітей, а не їхали на заробітки у інші країни. Моя мета – аби кожен отримав гідну роботу та зарплату на Батьківщині – як жителі міста, так і жителі села.

Не менш важливе для мене питання освіти. Я сам батько, тому дбати про дітей для мене – священний обв’язок. Я доб’юся, аби наші з вами діти вчилися у теплих якісних сучасних школах, де усім достатньо підручників, а кожен вчитель замотивований тільки на найкращий результат. Питання розвитку шкіл та освіти – як очної, так і дистанційної – одне з основних та принципових для мене. Тому в першу чергу подбаю, аби підростаюче покоління отримало конкурентні якісні знання, незалежно від епідеміологічної чи економічної ситуації в країні.

Третє моє завдання – якісна медицина. Ситуація, яка трапилась із нами навесні цього року, черговий раз показала усі слабкі місця нашої медицини. Стало зрозуміло, що це одне з нагальних питань, яке потребує термінового вирішення – додаткового фінансування та залучення нових технологій у наші з вами лікарні. Ми не маємо боятися хворіти! Я хочу аби ми йшли до лікарні з упевненістю, що отримаємо якісну та кваліфіковану допомогу.

На кваліфіковану допомогу потребують і пільгові категорії населення. Люди літнього віку, люди з обмеженими можливостями, ветерани, сім’ї з низьким рівнем достатку. Чому про них всі забувають? Адже вони більше за інших потребують допомоги від влади. Я зроблю так, аби кожен з них отримував законні пільги – житло, виплати та безкоштовну землю.

Не менш важливо, аби ще одна біда нашої місцевості – дороги – перетворилася на нашу гідність! Куди йдуть гроші, які держава виділяє на будівництво доріг? Я планую провести правильний та грамотний перерозподіл бюджету, аби кошти витрачалися за цільовим призначення і дороги відповідали рівню столичних, чи, навіть, були кращими. По гарних дорогах має їздити новий транспорт – сучасні, якісні та обладнані всім необхідним маршрутні таксі із кожного села та міста, аби жоден з нас мав змогу вільно пересуватися у будь-яку пору року.

Коли я спілкувався із молоддю, я зрозумів, що розваги, спортивний та культурний розвиток – невід’ємна та дуже важлива частина нашого з вами життя. Я хочу створити нову сучасну розвинену мережу спортивних майданчиків та закладів, де матиме змогу займатися кожен із нас, де проводитимуть вільний час наші діти, де ми будемо тренуватися, аби посідати призові місця на всеукраїнських конкурсах і змаганнях. Я чудово знаю, про що говорю, бо ж і сам спортсмен.

Я – за реформи! Я йду до влади, аби змінювати заскорузлі радянські принципи управління – бюрократію, зволікання, затягування, кумівство. Я зроблю спілкування із депутатом легким та відкритим – звіти про діяльність та фінансову звітність друкуватиму в інтернеті та місцевих ЗМІ. Кожен зможе зустрітися зі мною, і для цього не треба стояти в чергах або чекати місяцями. Я хочу наголосити, що йду в політику не для того, аби лобіювати інтереси бізнесу – бізнес я зміг побудувати і без цього. Я йду в політику, аби змінити наше з вами життя на краще.

Див. також:

Cергій Цибульський: «Рівненщина назавжди в моєму серці»

Сайт Сергія ЦИБУЛЬСЬКОГО 

 

(Політична реклама).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.