Шана борцям за незалежність і захисникам України

З нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва і 75-ї річниці створення Української повстанської армії (УПА) 13 жовтня  відбулася в Радивилові панахида.

Виступаючи біля пам’ятника борцям за незалежність України – героям УПА і говорячи насамперед про велике значення християнського свята Покрови, настоятель церкви Різдва Богородиці, отець Тарас Сухожак згадав усіх учасників визвольних змагань, починаючи з найдавніших часів, часів козаччини, Української революції початку ХХ століття, періоду Другої світової війни і післявоєнних літ. З пошануванням говорилося про сьогочасників захисників України, а серед них троє з Радивилова – Андрій Бєлкін, Ігор Черняк та Владислав Шемуровський – віддали за нашу свободу і територіальну цілісність Батьківщини своє життя.

Відбулося покладання квітів до пам’ятника учасникам АТО на Алеї Слави в парку, пам’ятного знака героям Небесної Сотні в центрі міста, пам’ятного знака героям ОУН-УПА у сквері при вул. Почаївській.

Вчора ж з нагоди свят відбувся концерт художніх колективів Радивилівської ОТГ. Відповідно до розпорядження міського голови М.Карапетяна, подяками міської ради, квітами та грошовими сумами було відзначено жителів громади, учасників АТО:

В.Воронка, старшого сержанта запасу,

І.Рибчинського, старшого сержанта,

А.Куріча, старшого сержанта запасу,

А.Боровця, солдата,

М.Загорського, солдата,

В. Петришина, солдата,

О.Чуліпу, сержанта запасу,

С.Фіголя, молодшого сержанту запасу,

В.Кондратюка, старшого солдата запасу,

І.Мохотонка, старшого солдата.

Ще двох воїнів-захисників – І.Мисаковця, жителя с.Пріски, та М.Загорського з с.Дружба Радивилівської ОТГ вшановано відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».


Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.