Шанований у громаді творчий колектив «Джерело»

Народний аматорський колектив “Джерело” будинку культури села Пустоіванне Радивилівського району відсвяткував 30-річчя з дня присвоєння йому почесного звання “народний”.

Учасників колективу привітали Козинський сільський голова ОТГ Юрій Костюк, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Мар’яна Вижицька та Валентина Процик, в.о. старости сіл Пустоіванне, Іванівка, Рудня, Гай, Гусари. Усім учасницям колективу (як тим, що зараз у колективі, так і тим, хто з певних причин залишив колектив) було вручено пам’ятні подарунки та квіти. А художньому керівнику БК села Пустоіванне  Ларисі Глущук вручено грамоту за розвиток колективу та культури на території громади.

Святковий концерт провела вчителька Рудня-Почаївського НВК Ольга Крук.

Із творчими вітаннями виступили гурт “Веселі молодиці” клубу села Козин, колектив клубу села Іващуки, колектив будинку культури села Пустіованне “Джерельце” та гурт “Кольорові сни”. До слова, колектив “Джерельце” є наступником “Джерела” та в основному складається із дітей чи онуків учасниць колективу “Джерело”. Ювілярів також привітала і правнучка однієї з учасниць колективу “Джерело” Дарина Поліщук.

Бажаємо колективу подальшої успішної творчої діяльності та відзначити 50 та 100 років.

Фото та відео із заходу ви можете знайти у наших соцмережах Youtube та Facebook.

(З сайту Козинської ОТГ).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.