Шевченківський лауреат – у читачів Радивилова

В Радивилів у гості до своїх читачів 8 жовтня завітав відомий український письменник, лауреат Національної премії України імені Т.Шевченка Мирослав Дочинець. Зустріч проходила в Радивилівській центральній районній бібліотеці. Національну Шевченківську премію йому присудили торік за романи «Криничар. Діяріюш найбагатшого чоловіка Мукачівської домінії» та «Горянин. Води Господніх русел». А загалом він автор 20 книг, які викликають неабиякий інтерес у читачів, перекладені багатьма мовами.

Відкрила зустріч завідуюча Радивилівською централізованою системою публічно-шкільних бібліотек Людмила Войтишина.

Мирослав Дочинець розповідав про те, як черпав матеріал для романів та новел, про зустрічі з цікавими людьми, які підказували оригінальні ідеї і визначали тематику творів, про особливості своєї роботи, характеризував тематику кожної з книг, відповідав на запитання. Із фрагментами його міркувань можна ознайомитися тут: http://miroslav-dochinets.com/інтерв-ю.html

Працівник соціальної сфери Таміла Намака пригадала, як прочитала першу книжку М.Дочинця, котра  захопила її своїм змістом, після чого замовляла в автора й інші видання, а ще на згадку про відвідання Радивилова подарувала письменникові від імені міського голови М.Карапетяна випущену до 450-річчя міста книгу Володимира Ящука «Радивилів у перегуках віків».

До речі, за всю історію Радивилова це лише другий випадок приїзду в місто письменника – Шевченківського лауреата. Попереднім гостем радивилівців була Галина Пагутяк у 2010 році.

ДИВ.: Офіційна сторінка Мирослава Дочинця.

Мирослав Дочинець, Радивилів Мирослав Дочинець, Радивилів Dochynec-2 Мирослав Дочинець, Радивилів Dochynec-4Радивилів, Таміла НамакаМирослав Дочинець, РадивилівМирослав Дочинець, місто Радивилів, 2015 рік

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.