Щасливої вам життєвої дороги, випускники

25 липня був у Радивилові не передбачений календарем святковий день – на центральному майдані Незалежності проходила церемонія вручення документів про освіту випускникам Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа №1 – гімназія». Від традиційного використання для таких заходів міського будинку культури чи приміщення школи довелося відмовитися з огляду на суворі карантинні вимоги. Площа передбачала кращі можливості для забезпечення відповідної дистанції між людьми, однак, схоже, про вимоги безпеки багато хто забув.

Частина випускників підготувала святкове вбрання, дівчата вдягнули бальні плаття, інша частина хлопців і дівчат вирішила попрощатися зі шкільними роками, вдягнувши традиційну учнівську форму. І це додало святу особливого забарвлення.

На жаль, дощ, який перейшов у справжню зливу, змусив усіх згадати про парасольки і шукати більш-менш затишні схованки. Це допомогло мало – тонкий одяг дуже швидко промок навиліт. Злива продовжувалася близько години, прилегла до площі вулиця І.Франка стала схожою на повноводну річку.

Однак святкової налаштованості випускників та їхніх батьків і вчителів це не могло зіпсувати. І після дощу святкова церемонія продовжилася згідно з програмою. Були зворушливі вітання і побажання щасливої життєвої дороги від директора НВК Алли Василівни Фаєвської, міського голови Радивилова Миколи Аракеловича Карапетяна, вчителів, учнів молодших класів. Відбулося вручення документів про освіту. Медалістам їх вручав Микола Карапетян.

Випускники Радивилівської школи-ліцею проведуть свій урочистий вечір у серпні.

ФОТОАЛЬБОМ ВОЛОДИМИРА ЯЩУКА: https://jasc51.io.ua/album904708

Фоторепортаж Володимира ЯЩУКА можна переглянути в групі “РАДИВИЛІВ – RADYVYLIV” соціальної мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/581840695345957/?multi_permalinks=1350954275101258&notif_id=1595697770082090&notif_t=feedback_reaction_generic

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.