Ще один відділ освіти – цього разу в селі Крупець

На території Крупецької об’єднаної територіальної громади діють Крупецька, Довгалівська і Ситненська загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, Михайлівська і Срібненська загальноосвітні школи І-ІІ ступенів та Боратинська загальноосвітня школа І ступеня. Діють також дошкільні навчальні заклади: у Крупці (ясла-садок «Вишенька»), Баранному (заклад «Веселка» загального розвитку), Срібному (ясла-садок «Сонечко»), Карпилівці (заклад «Сонечко»), Гайках-Ситенських («Сонечко»), Гоноратці («Світлячок»), Михайлівці («Сонечко»).

Крупецька ОТГУ зв’язку з переходом цих закладів у підпорядкування об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) затверджено їх нові статути, готуються документи на реєстрацію змін до установчих документів.

У Крупецькій ОТГ створено відділ освіти, який очолив Сова Микола Миколайович, у недавньому минулому – директор Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа №2 – ліцей».

Благочинний Радивилівського благочиння УПЦ Київського патріархату, протоієрей Ігор Данилюк освятив приміщення цього відділу освіти у селі Михайлівці.

Фото з сайту ОТГ.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

1 Response

  1. Анонім сказав:

    за чий рахунок банкет?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.