Ще одна меморіальна дошка на честь подвигу героя. Фото

Назар Крохмаль, меморіальна дошка, село Михайлівка

У селі Михайлівка Радивилівського району на приміщенні школи в урочистій обстановці відкрили меморіальну дошку на честь Назара Крохмаля, який 21-річним загинув у зоні антитерористичної операції, відстоюючи територіальну цілісність і незалежність України. Він навчався у цій школі, жив у Михайлівці.

Крохмаль Назар Іванович (3 листопада 1993 — 6 листопада 2014) у Збройних Силах України був старшим солдатом роти снайперів 80-ї окремої аеромобільної бригади. Загинув унаслідок обстрілу українських військовослужбовців терористами з реактивної системи залпового вогню “Град”. Похований у Михайлівці.

Раніше в Радивилівському районі меморіальні дошки були відкриті на честь героїв, які загинули в зоні АТО: на Рідківській школі – на честь Андрія Нечипорука, Ситненській – Івана Лемещука, Козинській школі-колегіумі – Івана Сови, на Радивилівській школі №1 – гімназії – Ігоря Черняка.

На честь командира вертолітної ланки, підполковника Андрія Бєлкіна, який загинув під Слов’янськом і похований на кладовищі у Радивилові, з’явиться напис на меморіальній стелі бродівської військової частини, де він служив. Алею слави, де буде увічнено імена восьми військовослужбовців цієї частини, які загинули у війні на сході України, планують урочисто відкрити 2 травня. Бродівська міська рада виділила з міського бюджету 50 тисяч гривень для допомоги в облаштуванні Алеї.

У Михайлівці на урочистій шкільній лінійці зворушливо виступили підполковник, учасник бойових дій у зоні АТО Микола Грицайчук, радивилівські поети Євген Гудима і Володимир Невинний, народний депутат України Олександр Дехтярчук та інші.

Krochmal_N Михайлівка Радиилівського районуФото: http://erve.ua/news/society/na_radyvylivshchyni_uvikovichnyly_pam_yat_zagyblogo_voyina_foto_0505/

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.