Ще одна жертва вибуху в гаражі Радивилова

У лікарні 2 вересня помер 52-річний власник шиномонтажу в Радивилові, де стався вибух. Услід за 19-річним хлопцем, який помер після вибуху. Про це інформує поліція Рівненської області.

Відповідно до лікарського свідоцтва, смерть 52-річного жителя Радивилова настала внаслідок масивної крововтрати, внутрішньої черевної кровотечі, закритої тупої травми живота із ушкодженням внутрішніх органів черевної порожнини.

Вибух стався 31 серпня близько 10:30 у гаражному боксі. Слідчо-оперативна група встановила, що 52-річний власник приватного підприємства виконував зварювальні роботи паливного бака, знятого з вантажівки. Під час зварювання стався вибух газоповітряної суміші, внаслідок якого травмувався сам виконавець і 19-річний молодий чоловік, який знаходився поруч.

Каретою швидкої медичної допомоги їх доставили до лікарні. 19-річний потерпілий помер під час надання медичної допомоги внаслідок отриманої відкритої черепно-мозкової травми, переломів кісток черепа із крововиливами, а 52-річного чоловіка госпіталізували. Після проведення повного обстеження у нього діагностували тяжкі травми, які виявилися несумісні з життям.

Досудове розслідування за фактом порушення вимог законодавства про охорону праці, що спричинило загибель людей, за частиною 2 статті 271 Кримінального кодексу України триває.

Радивилів.info

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.