Що за будівництво в самому центрі?

У Радивилові в центральній частині більше «заморожених» недобудов, ніж будівництва. Тому поява дощаного паркану при краю міського ринку «Новий» не те що не могла залишитися непоміченою, а й вселила певний оптимістичний настрій: не все ще так погано, якщо в когось є бажання братися за більш-менш масштабне будівництво.

Ті, хто бувають на базарі мало не щодня, встигли перечитати і інформаційний плакат про те, що споруджується.

Тож нам залишається лише поінформувати жителів Радивилівського району і навколишніх територій: будується тут, при вулиці М.Четвертного, комплекс магазинів. Замовником будівництва і підрядником виступає ТзОВ «Шофар» (директор М.Гельбер). Відповідальний за об’єкт – М.Савчук, головний інженер проекту – О.Прадош, технагляд здійснює В.Дідик.

Декларація про початок виконання будівельних робіт видана наприкінці червня – і робітники, не зволікаючи, взялися за роботу, адже й строки її завершення визначені стислі – комплекс має бути зданий під використання до 25 квітня наступного року.

Як виглядатиме комплекс магазинів, дає уявлення малюнок на інформаційному плакаті. Загальна площа – 388 квадратних метрів.

Якщо врахувати, що міський ринок у нас доволі різношерстий (продовольчі товари, деякі промислові, птиця), то й новоспоруджені магазини торгуватимуть усім потроху.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

1 Response

  1. ДМИТРО сказав:

    Ой буде смердіти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.