Щирі, усміхнені, наполегливі, талановиті

Дітям велику увагу приділяють повсюдно. На Радивилівщині для них – загальноосвітні навчальні заклади, професійний ліцей, Радивилівська і Козинська школи мистецтв, дитячо-юнацька спортшкола, будинок школяра, дитяче відділення райлікарні. Діти мають змогу (період карантину – короткочасний виняток) займатися позашкільною гуртковою роботою, відвідувати репетиції хореографічних і вокальних ансамблів, секцій футболу, карате, виступати в концертних програмах у будинках культури і клубах, брати участь у спортивних поєдинках з легкої атлетики, футболу, волейболу, баскетболу, тенісу, шахів, розвивати свої здібності в грі на музичних інструментах, у малюванні, вишиванні, конструюванні тощо.

Взагалі-то День захисту дітей має міжнародний статус: був заснований у листопаді 1949 року в Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Уперше  як міжнародний цей день відзначався в 1950-му році – в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Декларація прав дитини була ухвалена 20 листопада 1959 року і проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку – незалежно від кольору шкіри, національної приналежності, соціального походження, майнового стану…  В Україні свято закріплене Указом президента від 30 травня 1998 року.

У цей день влаштовуються різні розважальні заходи для дітей. На жаль, нинішній рік – з огляду на коронавірус – буде без масових заходів.

Отож цієї підбіркою фотознімків, на яких – наші юні радивилівці в минулі роки, ми хотіли б привернути увагу до теми наших дітей, їхніх здібностей і талантів.

Фотознімки Володимира ЯЩУКА та з соцмереж.

Радивилів, діти

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.