Шкільний досвід міжнародної співпраці

Учні Радивилова взяли участь у фінальних змаганнях Програми ТКС «Польща – Білорусь – Україна!» 2014 – 2020 у польському місті Жешуві, під час яких працювали у змішаних командах, розмовляли англійською, польською, білоруською мовами разом зі школярами інших країн.

Команда учнів Радивилівського НВК «Школа №1 – гімназія», яка стала переможцем всеукраїнського етапу міжнародних транскордонних змагань «Разом збережемо культурну спащину!», взяла участь у фінальних змаганнях Програми ТКС «Польща – Білорусь – Україна!» 2014 – 2020, що проходили в місті Жешув (Польща) у вересні.

Представництво Програми організувало для учасників ряд заходів, метою яких була освітня та культурна інтеграція молоді з прикордонних регіонів Польщі, Білорусі та України.

Протягом трьох днів команда Радивилова у складі Батієвської Юлії, Мудрик Софії, Маркович Анни та Ковальчук Олександри представили свою країну і заклад на міжнародних змаганнях. Учні працювали у змішаних командах, розмовляли англійською, польською, білоруською мовами, разом з школярами інших країн вирішували поставлені перед ними завдання.

Учасники фіналу взяли участь у квесті, який проходив на території Жешувського політехнічного інституту. Робототехніка, скалодром, електромагнетизм, валіза Шерлока Холмса, хімія в нотах, фізика, ремонт автомобілів – все це назви зупинок, на яких команди демонстрували свої знання та навички.

Хлопці та дівчата отримали можливість проявити свою креативність та вміння працювати в команді під час тематичних майстер-класів за 4 напрямками: техніка, образотворче мистецтво, вокал та танець. Свої командні напрацювання учні продемонстрували біля мультимедійного фонтану в центрі Жешува та на території інституту. Спільне виконання пісні, ритмічний флешмоб, вироби з робототехніки,яскраві постери, власноруч намальовані дітьми – усе це надовго запам’ятається учасникам змагань.Особливий інтерес учасників викликав міжнародний матч з волейболу з зірками клубу «Асеко Ресовія». Відомі волейболісти не лише приєднались до молодіжних команд під час матчу, але й охоче позували для фотографій та роздавали автографи.

Фінал конкурсу став своєрідним «майданчиком» для спілкування молоді. Старшокласники мали нагоду ознайомитися з історією міста, весело провести час, знайти нових друзів, показати свої здібності, а також розширити знання про близьких сусідів.

За матеріалами https://www.rvosvita.org.ua

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.