Радивилівська школа східних танців “Подих Сходу” – призер всеукраїнського танцювального фестивалю

У Прикарпатському національному університеті (Івано-Франківськ) 18 жовтня 2014 року відбувся фестиваль східного танцю, у якому взяв участь і хореографічний колектив із міста Радивилів Рівненської області (художній керівник Яна Гуска).

Учасники школи «Подих Сходу» ( Радивилів) отримали три I-х місця у номінаціях: «Індійський танець»  (дебют, формейшн, дорослі), «Шоу початківців» (формейшн, ювенали), “Вільна програма”,  2 місце у номінаціях «Вільна програма» (дебют, група, дорослі, а також юніори).

У Радивилові школу східного танцю відкрила і успішно веде вже 7 років Яна Гуска. Спочатку це було цікаво здебільшого жінкам, які приходили на заняття для релаксаці, для відпочинку від буденних справ, від побуту. Для них це заняття – моральне задоволення , можливість розфарбувати сірі будні у різнобарвні тони. Після декількох звітних концертів чи  «шоу-програм», які організувала керівник школи, зацікавлення до східного танцю зросло і серед молоді, і серед дітей.  Тепер Яна Гуска веде заняття для різних вікових категорій не тільки в Радивилові, але й у Бродах. Наймолодші учасниці , які показували свїй талант на сцені районного будинку культури – Анастасія Коліганова, Ярина Микитенко, Богдана Нагребецька (їм 6-7 років), найстарша учасниця школи вже має внуків.

Заняття східними танцями поліпшують гнучкість, поставу, природну пластику, змінюють жінку як зовні, так і внутрішньо. Після успішно проведених концертів у багатьох учасників виникло бажання спробувати свої сили у якомусь конкурсі східних танців. Першим таким конкурсом саме і став фестиваль “ЕФА-ФЕСТ”, який проходив 18-19 жовтня 2014 в Івано- Франківську у приміщенні Прикарпатського національного університету.

Школу “Подих Сходу” поїхали представляти біля 30 танцюристів різного віку.
Захід вражав своєю масштабністю , оскільки це був всеукраїнський конкурс,тому участь у ньому брали представники з різних куточків країни (Київ, Ізмаїл, Житомир, Львів і т.д.). Суддями були призери різноманітних міжнародних кубкових змагань та конкурсів. На фестивалі були представлені танці в стилі класики, фольклору, естрадної пісні, табла, «шоу+ф’южн», вільної імпровізації, синхронного, індійського, циганського, сценічного танців, «шаабі».

Спочатку конкурсну програму показували діти та підлітки, тому всі інші учасники мали змогу прогулятися осіннім Івано-Франківськом і насолодитися красою цього тихого і своєрідного міста.
У рамках  фестивалю відбулися також майстер класи “Баладі – жіноча розмова, квітка й аромат, кохання і чуттєвість. Розкриємо в собі жінку. Теорія, навчимося манері виконання ( арабізму) на прикладі постановки», «Техніка виконання (розбір основних кроків і рухів) халіджи на прикладі постановки для дітей».

Незважаючи на втому після недоспаної ночі (бо виїжджати довелося дуже рано) та довгої дороги, всі учасники «Подиху Сходу» показали достойні результати.
Танцювальна команда нагороджена кубками, медаллю, танцюристи –  дипломами і подарунками. Ми повернулися додому хоч і дуже пізно, але з величезною кількістю позитивних вражень та емоцій. Такі втішні результати надихають на подальший розвиток і вдосконалення своїх вмінь та на подальшу участь в інших подібних конкурсах.


Наталія МЕЛИХ.

 

DSC_6960 DSC_7033 DSC_7087 DSC_7102 DSC_7124 DSC_7163 DSC_7174 DSC_7181 DSC_7216

Наталя Мелих

кореспондент

You may also like...

6 коментарів

 1. Tetyana сказав:

  Dyzhe Rada, scho w Radywulowi je teper shkola sxidnoho tanzy. Molodzi diwchata! Witaju was z nahorodoju.Dyzhe Rada za was. Poduwulas na fotohrafiji, wu tak nezriwnanni! Krasyni!!!

 2. Олена сказав:

  Дуже рада за вас! Дійсно молодці. По-доброму заздрю вам. Вперше капелиночку стало шкода, що поїхала з Радивилова.

 3. Олександр! сказав:

  Дівчата, Ви супер! Хотів би з вами навчитися східних танців!

 4. Анонім сказав:

  Девчонки супер классные секс.Но что уних в нутри?!Ето никому не известно!

 5. Оксана Москалюк сказав:

  Успіхів)) красуні неймовірені

 6. маша сказав:

  які ж ви всі красуні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.