Штрихи в передвеликодніх приготуваннях

Традиційно, напередодні найбільшого християнського свята – Великодня працівники бригади з благоустрою Радивилова наводять лад та чистоту у місті. Генеральне прибирання цьогоріч розпочалось ще на початку березня – за ці тижні вдалося впорядкувати майже всі центральні вулиці: Почаївську, Кременецьку, М.Грушевського, Паркову, І.Франка, прибиранням охоплено всю центральну частину міста.

Звично, для весняної пори підбілено бордюри та придорожні дерева, в Радивилові вже висаджено понад 400 кущів троянд. На фоні тривожної епідемічної статистики доводиться подвоїти зусилля, аби у стислі терміни виконати максимальний обсяг робіт. Адже, як відомо, у попередні роки до передвеликодньої толоки активно долучалися ще й трудові колективи, учні та педагогічні працівники місцевих навчальних закладів. Нині ж такі заходи стали неможливими через карантинні обмеження та заборону скупчення людей, пов’язані із поширенням небезпечного коронавірусу.

Попри всі тривоги, цьогорічний Великдень наше містечко зустрічає у своїх кращих традиціях – ошатним і прибраним. У ці дні працівники з благоустрою міської ради наносять останні штрихи у підготовчих передсвяткових роботах: підбілюють квіткові вуличні вазони, бордюри на зупинках громадського транспорту, місця паркування.

Коли ж, нарешті, у всіх містах країни відновиться спокій та епідемічна рівновага, Радивилів, як зазвичай, відповідатиме давно заявленому знаку якості – тішитиме красивими, доглянутими вуличками і особливою атмосферою затишку. Наталія Янчин (Зі сторінки у Фейсбуці).

Радивилів, міськрада

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.