Сильні, витривалі, наполегливі влаштують свято

Я довго збирався писати про басейн у Радивилові, але обставини переконали мене, що треба! По-перше, ні Дубно, ні Броди не мають басейну, а в нас він є. Свого часу директор комбінату хлібопродуктів В.Железняк за підтримки городян зробив такий подарунок місту.

Я працюю тренером-викладачем з легкої атлетики вже 15 років у Радивилівській спортивній школі. За цей час КДЮСШ підготувала для країни два чемпіони з легкої атлетики – Назара Штеюка (мій вихованець, переміг у Києві) і Дмитра Пачковського (тренер А.Боголуцька). Нині чотири вихованці спортшколи навчаються у Львівському університеті фізичної культури, а ще четверо – в Івано- Франківському коледжі фізичної культури. Мені приємно про це писати, я гордився своїм вихованцем Ігорем Повшиком, коли він виборов друге місце у Білорусі за результатами класичного марафону (42 км 195 м).

Багато наших вихованців навчаються у Костопільському спортивному ліцеї і виступають за збірну Рівненщини. Зокрема, з легкої атлетики – Владислав Жемайтін, Дмитро Пачковський, Іванна Черешньовська, Яна Богулуцька, Богдан Кирильчук, Яна Котик.

Але крім легкої атлетики, футболу, баскетболу, керівництво закладу зобов’язало мене раз на тиждень проводити заняття з плавання, аби навчити наших вихованців плавати. І вже другий рік цим займаюся, понад 10 дітей навчив триматися на воді – плавати.

Про воду у басейні. Вона дуже чиста (видно дно) і температура її +25 – +30 С. У мене дві групи по 18-20 дітей. Одні приходять на 13 год, інші – на 14 год. Плата за годину – 10 грн. Звісно, я роз’яснив підопічним техніку безпеки на воді, адже і майстри спорту з плавання можуть потонути у ванні. Йдучи до басейну, дитина повинна мати при собі рушник, капці, плавки або купальник, бажано гумову шапочку. І щоб красиво плавати – треба мати хороший настрій.

Радивилівська КДЮСШ запрошує батьків, дідусів, хороших людей на спортивні свята і змагання з баскетболу – 19 березня ц.р. в НВК “Школа №2 – ліцей”, а 25 березня відбудуться змагання з футболу на стадіоні табору “Веселка”. Наші вихованці покажуть свою майстерність, чому їх навчили тренери – А.Мамчур (баскетбол), А.Мельник (футбол). А тренери-викладачі з легкої атлетики Н.Мельник і автор цих рядків готують вихованців до змагань, які пройдуть за участю команд з Буська, Бродів, Дубна, Золочева, Заболотців і Козинської ОТГ. Легкоатлетичні старти пройдуть 1 квітня у Радивилові (біля меморіалу Слави), початок о 13 год. Спортсмени всіх вікових груп вправлятимуться у швидкості на 500-метровій дистанції. Одні лиш юнаки старшої вікової групи стартуватимуть на 1000-мегрівці.

І наостанок кілька слів про керівництво ОТГ Радивилова. Всі, хто нами керують, люблять спорт – С.Гуща (настільний теніс), М.Карапетян (баскетбол), І.Ковапевська (плавання). І всіх їх запрошую на наші спортивні свята.

В’ячеслав РУЧКІН, тренер-викладач з легкої атлетики, депутат Радивилівської районної ради.

(Радивилівська районна газета «Прапор перемоги», 17.03.2017).

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.