Сьогодні пролунав останній дзвінок, завтра – вручення документів про середню освіту. ФОТО

Радивилів, школа-ліцей29 травня в загальноосвітніх навчальних закладах Радивилівського району пролунав останній дзвінок, з року в рік по-особливому хвилюючий, зворушливий для випускників 11 класів.

Як і торік, уже наступного дня, цього разу 30 травня, їм вручать документи про повну середню освіту, пройдуть прощальні вечори – і вчорашні учні вирушать у доросле самостійне життя, обиратимуть свій шлях до професії, до майбутньої роботи, до трудового і творчого самовираження, вступатимуть на навчання в університети та інститути.

Ці урочистості відбуваються напередодні християнського свята Трійці і Міжнародного дня захисту дітей, що, безумовно, надає нових барв шкільним урочистостям.

Наші журналісти побували на святі останнього дзвінка в обох навчально-виховних закладах міста Радивилова і пропонують увазі відвідувачів Радивилів.info свої фотознімки: в НВК «Загальноосвітня школа №1 – гімназія» фотографував Василь Семеренко, в НВК «Загальноосвітня школа №2 – ліцей» імені П.Стрижака – Володимир Ящук.

Більше фотознімків

з Радивилівської школи-ліцею

(понад 40 великого формату) можна подивитися тут,

пароль для входу –

Hflbdbksd

: http://jasc51.io.ua/album731263 

Вони запропоновані без редагування («так, як сфотографовано»), без виправлення дисторсії, іноді лише частково по-іншому кадровані. Кожний знімок можна відкрити на екрані в будь-якому з трьох форматів, на це вказують банери під відкритим фото.

Радивилівська школа-гімназія:

Радивилів, школа-гімназія Радивилів, школа-гімназія Радивилів, школа-гімназія Радивилів, школа-гімназія Радивилів, школа-гімназіяРадивилівська школа-ліцей:

Радивилів, школа-ліцей Радивилів, школа-ліцей Радивилів, школа-ліцей Радивилів, школа-ліцей

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.