Сьогодні свято останнього дзвінка, завтра – випускні вечори

У п’ятницю, 30 травня, в загальноосвітніх навчальних закладах Радивилівського району пролунав останній дзвінок, який був по-особливому хвилюючим для випускників 11 класів, адже вони виходять у доросле самостійне життя і обиратимуть свій шлях до професії, до самоутвердження, вступатимуть на навчання в університети та інститути.

Як поінформувала кореспондента «Радивилів.info» начальник відділу освіти Радивилівської райдержадміністрації Ірина Ковалевська, цього року документи про повну середню освіту отримають 244  випускники з 20 класів. Дев’ятнадцять випускників стали медалістами, з них 16 – золотими. Урочисте вручення документів про освіту і святкові випускні вечори-бали намічені на суботу, 31 травня. Багато хто вирішив після 9 класів продовжити навчання у професійних училищах і ліцеях, у коледжах і технікумах. Загалом 9-і класи закінчили 420 учнів у 28 класах.

А учнів інших класів чекають пришкільні табори відпочинку, які діятимуть з 3 червня упродовж 14 днів, навчальна практика, просто безтурботні канікули, цікаві екскурсійні поїздки з батьками.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.