Сьогодні – вибори в Козинській об’єднаній громаді

Сьогодні – вибори на території шести сільських рад Радивилівського району, які формують склад депутатського корпусу і обирають сільського голову Козинської об’єднаної територальної громади (Березинівська, Добриводська, Ново-Пляшевська /Жовтнева/, Іващуківська, Козинська та Пустоіваннівська сільради).

Козин, вибориТаким чином, на Радивилівщині це буде вже третя об’єднана територальна громада – після Радивилівської міської (вибори були 27 березня 2016 року) і Крупецької сільської (24 квітня). Поки що залишаються «вільними» Сестрятинська, Хотинська, Рідківська, Пляшевська і Теслугівська сільські ради. Їм уже в найближчому часі належить вирішити питання про входження до створюваного союзу громад.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Міша сказав:

    Козинська громада не має перспектив – нема промисловості, нема своїх пам’яток для туристів, нема своєї газети, нема Інтернету для інформування (ваш сайт у козинчан ніхто не чув). Виходить, так собі – місцеве борсання за виживання

  2. axab сказав:

    Створено новий амбітний проект #Водавсело, метою якого є поширення отриманого досвіду серед усіх зацікавлених сторін із тим, щоб кількість систем водопостачання, створених за цією моделлю, збільшувалася, забезпечуючи доступ до якісного водопостачання більшій кількості сільського населення в Україні:

    http://vodavselo.info/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.