Сотні тисяч переглядів фотоальбома радивилівця

Фотоальбом «Личаківський цвинтар: випадковий погляд», розміщений в Інтернеті, уже переглянули близько 650 тисяч відвідувачів. Автор – радивилівський журналіст Володимир Ящук виставив понад 700 своїх знімків, зроблених у різні роки різними фотоапаратами. Альбом можна легко знайти через пошукові сервери, набравши його назву.

Є серед фото і ті, які представляють могили відомих українських діячів – письменників Маркіяна Шашкевича, Івана Франка, Ірини Вільде, Петра Козланюка, Романа Федоріва, Ростислава Братуня, уродженця Радивилівщини Григорія Чубая, композиторів Володимира Івасюка, Філарета Колесси, Станіслава Людкевича, Ігоря Білозіра, співачки Соломії Крушельницької, істориків Івана Крип’якевича, уродженця Радивилова Юрія Киричука та інших. Цікаво, що до більшості фотознімків (до речі, вони великого формату і високої якості) подані підписи, в тому числі щодо могил як видатних, так і маловідомих українських, польських, австрійських та російських діячів, а це засвідчує неабияку обізнаність фотографа в історії Західної України, зокрема Львова.

Популярність фотоальбома у користувачів Інтернету засвідчена кількістю переглядів. Важливо, що це не єдиний такої тематики фотоальбом Володимира Ящука. Уже оцінені людьми також запропоновані ним для широкого загалу збірки знімків про Національний заповідник «Поле Берестецької битви», пам’ятки Дубна, Кременця, Бродів, Підгірців, Підкаменя, Клеваня, Стрия, про Тараканівський форт біля Дубна, про Радивилів і села Радивилівщини та деякі села Бродівщини (Пониква, Пониковиця, Лучківці, Ясенів, Заболотці) тощо.

Володимир Ящук – автор п’яти книг, у тому числі книг про Радивилів (одна з них – «Радивилів у перегуках віків» – у ці дні випущена другим виданням, зміненим і доповненим), тут уміщені і його кольорові фотоілюстрації. Почесний член Національної спілки краєзнавців України, лауреат регіональної краєзнавчої премії “За відродження Волині”. Член Національної спілки журналістів України. За освітою – вчитель-філолог-україніст, понад 40 років присвятив роботі в журналістиці (Рівне, Дубровиця, Радивилів), за сумісництвом працював і вчителем. Нині активно співпрацює на громадських засадах з газетою «Наш Прапор Перемоги» (Радивилів).
Радивилів, презентація книги Володимира Ящука до 450-річчя містаБроди, конференція, виступає Володимир ЯщукБіля могили Івана Франка

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.