Співачка пише книжку про те, як усюди встигати

Через місяць у київському Палаці спорту відбудеться церемонія нагородження від телеканалу M1, серед оголошених номінацій – «Співак року», «Співачка року», «Дует року», «Гурт року», «Кліп року» та «Дебют року». Ведуча події  – співачка Оля Цибульська з Радивилова – розповіла телеканалові ICTV про те, як їй вдається поєднувати «роботу» мамою та успішну професійну діяльність.

Ольга Цибульська співачка телеведуча«Дійсно, коли в тебе з’являється малюк, то ти підлаштовуєшся більше під його графік. І ти вже розумієш, які зйомки тобі дуже потрібні, а на які можна не їхати; які справи краще комбінувати…», – поділилася Цибульська.

Крім того, разом з одним з українських видавництв Цибульська пише книжку про те, як встигати все та як не боятися народжувати дитину.

«Зараз, в очікуванні цемонії і святкового гала-концерту, в мене дійсно додалося справ. Вчора я офіційно сіла на дієту: плакала над зефіром, ватрушками, дивилася відео-настанови від свого тренера», – розповіла вона.

Син ведучої, Нестор, за її словами, можливо також буде відвідувати деякі репетиції разом із мамою.

«Він уже сьогодні має схильність до музики… Я колись казала, що продюсера в українському шоу-бізнесі можна тільки народити. Тож я чекаю, коли Нестор підросте і займеться мамою», – розповіла, посміхаючись, ведуча.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.