Співачка шокувала своїм зовнішнім виглядом…

 Оля ЦибульськаОля Цибульська, відома київська телеведуча і співачка, уродженка міста Радивилів, шокувала зовнішнім виглядом під час занять у спортзалі і прокоментувала фотографію, якою поділилася на своїй сторінці в соцмережі. Про це повідомив сайт Fresh News.

“Сьогодні на тренуванні я прикинулася мертвою коалою. Думала (тренер) мене не знайде. Знайшла. На обличчі вже звичний колір бордо. А в талії йдуть сантиметри. До речі, треба багато пити. Для годуючих мам це звична інфа, а для тих, що худнуть, дуже корисна. Мінімум 1,5 – 2 л на день. Я рятуюся водою, коли ввечері ніжно хочеться пожерти. А якщо пити протягом дня, не буде набряків. Попереду два вихідних. Тримайте за мене кулаки. Боюся зірватися. А що допомагає вам не жерти?”

Цей іронічний запис пояснюється тим, що цього року Оля народила сина, але невдовзі з’явилася в телеефірах, що й зумовило необхідність ретельно дбати про свою зовнішність.

Ольга Цибульська в спортзалі

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Липень 26, 2015

    […] публікувала фото і відео з тренувань, розповідала про вправи і харчування. Схоже, муки не минули марно, і сьогодні Ольга […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.