Співпраця об’єднаних радивилівських громад

У тісній співпраці з Рівненським Центром розвитку місцевого самоврядування (РЦРМС) три договори про співробітництво територіальних громад укладено в Радивилові.

Радивилівською та Крупецькою об’єднаними територіальними громадами в частині фінансування (утримання) Радивилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Радивилівською та Крупецькою об’єднаними територіальними громадами в частині делегування виконання окремих завдань, а саме забезпечення інклюзивної освіти з передачею фінансових ресурсів.

Радивилівською та Козинською об’єднаними територіальними громадами в частині делегування виконання окремих завдань, а саме забезпечення інклюзивної освіти з передачею фінансових ресурсів.

За словами радника з муніципальних послуг РЦРМС В.Мікуліча: «міжмуніципальне співробітництво сприяє рівномірному розвитку громад, збалансовує ресурси в різних громадах, сприяє вирішенню більш складних завдань, оскільки об’єднує зусилля».

Крім того, з метою забезпечення надання якісних медичних послуг для мешканців громад, Крупецькою, Козинською, Радивилівською об’єднаними територіальними громадами та Бугаївською сільською радою прийнято рішення про утворення КНП “Радивилівська районна лікарня”.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.