Співпраця громад: поповнився центр новим обладнанням

У Радивилівський інклюзивно-ресурсний центр придбали сучасне реабілітаційне обладнання. Це стало можливим завдяки реалізації проєкту Радивилівської міської ради, спільно з Крупецькою і Козинською громадами, у рамках щорічного обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад. Про це повідомив сайт Радивилівської ОТГ.

Зокрема, в залі лікувальної фізкультури провели поточний ремонт (нові віконні блоки, покриття підлоги, оздоблювальні роботи). Придбано ортопедичний пристрій ACTIVALL для інтенсивних занять з тими, в кого діагностований неповний параліч нижніх кінцівок, реабілітаційний тренажер «InterAtletika» для діток, які потребують активності при обмежених фізичних можливостях, бруси універсальні для навчання ходьби під час реабілітації хворих на ДЦП та дітей із хворобами опорно-рухового апарату, а також інше обладнання.

З обласного бюджету на це виділено майже 200 тис. гривень. З місцевого бюджету Радивилівської ОТГ – 98,9 тис. гривень, Крупецької – близько 35,3 тис., Козинської – 22 тис.  Педагогічно-корекційна підтримка дітям з інвалідністю надається на безоплатній основі.

Інклюзивно-ресурсний центр, разом із педагогами та вихованцями, їхніми батьками, відвідали в ці дні Радивилівський міський голова Микола Карапетян, голова Крупецької громади Віталій Мошкун, заступник міського голови Олександр Пастух, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради Ірина Ковалевська.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.