Спортивні змагання в день міського свята

З нагоди святкування Дня міста Радивилова відбулося чимало спортивних подій та змагань. У парку ім. Т.Шевченка проводився турнір з міні-футболу серед дітей двох вікових груп – 2003-2004 р.н. та 2005-2006 р.н. Усього  в футбольних змаганнях  взяло участь 9 команд з Радивилова та Козина, в яких було охоплено  близько 90 дітей.

Змагання проходили за кубковою системою. Перші місця в двох вікових  групах здобули команди філії КДЮСШ села Козина.

Ці команди були нагороджені кубками та грамотами Радивилівської міської ради. Крім цього, футбольними м’ячами від міського голови були нагороджені кращі футболісти. У молодшій віковій групі ними стали: кращий гравець – Хмара Владислав, кращий воротар – Євтушок Роман, а в старшій групі – відповідно до номінацій кращими стали Котик Яна , Курсик Павло.

Відразу після футбольних поєдинків, для дітей молодшого та середнього шкільного віку було проведено легкоатлетичні змагання серед хлопців та дівчат, а саме: естафета 4 х 500м; стрибок у довжину з місця; «біг з перешкодами»; конкурс «скакалка»; «човниковий» біг.

Юні спортсмени та представники команд щиро дякують виконкому міської  ради за допомогу в організації змагань та нагородженні їх учасників.

У спортивному залі Радивилівського НВК «Школа № 2 – ліцей», де проходили змагання з баскетболу, перемогу святкувала найдосвідченіша команда БК «Ветеран-Радивилів», яка була нагороджена кубком міської ради та грамотою.

По вул.Набережній біля урочища «Барабаш» відбувся   відкритий кубок Радивилова з пляжного волейболу. Участь у цих змаганнях взяли чотири команди, дві з Козина та дві з Радивилова. У підсумку змагань володарем кубка стала команда «Радивилів» (Мамчур Андрій, Рабуш Василь), а кращим гравцем було визнано  Мамчура Андрія.

Микола Тацій. (З пошти Радивилів.info).

sport_28-1 sport_28-2 sport_28-3sport_28-4

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.