Спортсменом можеш і не бути, а фізкультуру полюби

З нагоди Дня фізичної культури і спорту в місті Радивилові на стадіоні «Колос» пройшли спортивно-розважальні заходи.

Зі святом присутніх вітали голова Радивилівської райдержадміністрації Олег Ващук і голова районної ради Олександр Пастух. Вони провели нагородження кращих спортсменів та працівників фізкультурно-спортивної галузі Радивилівського району.

Була представлена спортивно-концертна програма, дівчата і хлопці різних вікових категорій змагалися у легкоатлетичній естафеті, на початку святкових заходів відбулися змаганнями з футболу серед філій КДЮСШ… Заплановано матч чемпіонату Рівненської області з футболу серед юнацьких і дорослих команд «Сокіл» (м.Радивилів) – «Вельбівно» (Острозький район).

УНІКАЛЬНА ФОТОФІКСАЦІЯ – ПОНАД 60 ФОТО ОДНОГО ТАНЦЮ, РУХ ЗА РУХОМ (УНИЗУ СТОРІНКИ – НУМЕРАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕГОРТАННЯ СТОРІНОК, ЗНІМКИ ПОДАЮТЬСЯ У 3-Х ФОРМАТАХ).

 ОСЬ ТУТ НАТИСКАЙ НА ПОСИЛАННЯ:

http://jasc51.io.ua/album748628

РадивилівРадивилів, футболРадивилів, спортРадивилів, на стадіоніfizkult-04fizkult-05Радивилів, Олександр ПастухРадивилів, Олег Ващукfizkult-09fizkult-10Радивилів, юні танцюристиРадивилів, танцюристкиfizkult-13fizkult-14-zfizkult-15fizkult-16Радивилів, естафета

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.