Спортивний суперфінал за участю радивилівців

«Спорт для всіх Рівненщини» за підтримки Відділення НОК України у Рівненській області оголошує про проведення великого спортивного батлу серед переможців та призерів дев’яти турів Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Олімпійське літо» у Рівненській області.

«Олімпійське літо» – це комплекс заходів, які щороку проводять на теренах краю, аби пропагувати здоровий та активний спосіб життя. До активностей зазвичай залучають відвідувачів пришкільних і позашкільних таборів, закладів оздоровлення та ін. Однак улітку 2020 року через коронавірусний карантин механізм змагань змінили – упродовж липня – серпня учасники виконували встановлені завдання та публікували результати в події «Олімпійське літо на Рівненщині» у Фейсбуці. Загалом відбулося дев’ять турів, у кожному з якого визначили переможців і призерів.

Упродовж 4–7 вересня 14 учасників, які були переможцями та призерами 9 турів, розміщуватимуть у події «Олімпійське літо на Рівненщині. Суперфінал» у фейсбуці відео, на якому видно виконання довільних активності. Представлення активностей повинно бути цікавим і креативним. Дозволено використовувати будь-який спортивний інвентар.

Суперфіналісти представлятимуть такі громади Рівненщини:

місто Острог (7 учасників: Вероніка Кінах, Дмитро Мазярчук, Григор Нестор, Володимир Кравченко, Соломія Стецюк, Федір Лозюк, Олександра Черній)

Бугаївська ОТГ (4 учасники: Катерина Гула, Максим Федорук, Олександр Якимчук, Назар Федорук),

місто Рівне (Соня Юхим),

селище Володимирець (Артем Бульботка),

місто Радивилів (Володимир Хайчевський).

футбол

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.