Сповідь священиків на Козацьких Могилах

ело Пляшева, монастирУ Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах (село Пляшева Радивилівського району) нещодавно було звершено літургію Ранішосвячених Дарів.

Цього Богом благословенного дня священики Радивилівського благочиння УПЦ КП з’їхалися на соборну молитву, щоб посповідатися у своїх гріхах і запричаститися Тіла і Крові Христових. І не даремно уже традиційно у 5-ту седмицю Великого Посту відбувається священича сповідь на Козацьких Могилах.

Адже маючи таку велику Святиню у Радивилівському районі, є за честь і приємність сповідатися і відпускати свої гріхи, скорятися у своїх життєвих турботах і перешкодах перед Престолом Всевишнього, бо і пастирське життя сповнене різних випробовувань і спокус. І коли прибуваєш у дні Святого Посту у цей святий монастир, вже на порозі храму відчуваєш духовне полегшення і силу, яка спрямовує тебе до молитви, до покути і піднесення, щоб і надалі вести свою паству до спасіння, до Царства Божого.

Вся братія монастиря з великою духовною радістю приймає священиків у свою обитель, бо і їм приємно, коли такий подвиг і покута відбувається у стінах їхньої святині.

Божественну літургію цього дня очолив ієромонах Онуфрій (Ляда) у соборному співслужінні священиків Радивилівського благочиння.

Після богослужіння було зроблено спільне фото на пам’ять , а в монастирській трапезній братія підготувала для священиків обід.

священики Радивилівського благочиння УПЦ КП

За повідомленням прес-служби Радивилівського благочиння.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.