Справу колишнього сільського голови розгляне суд

Органи прокуратури Рівненської області направили до суду обвинувальний акт стосовно колишнього голови однієї із сільських рад області, який вчинив корупційне кримінальне правопорушення, що передбачене ч. 2 ст. 364 (зловживання владою, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

− Доказами, зібраними органом досудового розслідування встановили, що вказана особа, будучи головою сільради, грубо порушив вимоги законодавства та упродовж 1994-2001 років підробив і видав низку витягів з рішень органу місцевого самоврядування про передачу у приватну власність громадянам 37 земельних ділянок загальною площею 7,5 гектара для будівництва та обслуговування господарських будівель і споруд поблизу районного центру, − про це розповів заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик. − У подальшому на підставі фіктивних витягів з рішень сільради, якою насправді вказані питання не розглядались та відповідні рішення не приймались, було незаконно виготовлено технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.

земляВнаслідок злочинних оборудок із землею державі заподіяли збитків на суму понад 300 тисяч гривень.

Тепер долю чиновника колишньої влади вирішить суд.

Кримінальна відповідальність за вказані злочини передбачена у виді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

За інформацією порталу ЧЕТВЕРТА ВЛАДА, йдеться про землі у селі Крупець Радивилівського району.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.