«Спринтер» – володар кубка «Золота осінь»

Завершився чемпіонат Радивилівського району з футболу, в якому стартувало вісім команд. Наприкінці другого кола з подальшої участі знялися команди ФК «Ситне» та ФК «Лев» і команда с. Гаї-Лев’ятинські. Крім цього, останні ігри чемпіонату не зіграли команди ФК «Башарівка» та ФК «Захід-Соя» с.Дружба.

Тому, з урахуванням цих моментів, підсумкова турнірна таблиця чемпіонату району з футболу сезону 2017 року виглядає так:

ФК«Лев» 14 1 1 12 12 – 49 4 VІІІ

Традиційно підсумком футбольного сезону є розиграш кубка «Золота осінь», у якому беруть участь чотири найсильніших команди чемпіонату. Цьогоріч це команди: ФК «Спринтер», м.Радивилів, ФК «Бугаївка», ФК «Теслугів» та команда ФК «Захід-Соя» .

Після першого півфінального матчу, що відбувся 21 жовтня на центральному стадіоні «Колос», у якому зустрілись команди ФК «Бугаївка» – ФК «Теслугів» та який завершився з рахунком 2 : 4 на користь футболістів Теслугова, відбулось нагородження переможця чемпіонату та призерів. У церемонії нагородження взяв участь голова Радивилівської районної ради В.Кондик.

Капітанам команд, які посіли І, ІІ та ІІІ місця в чемпіонаті, він вручив грамоти та кубки, а гравцям команд – медалі відповідних ступенів.

Другий півфінальний поєдинок, між командами ФК «Спринтер» – ФК «Захід-Соя», завершився з результатом 4:0 на користь місцевих футболістів. Отже, фіналістами кубка стали команди ФК «Спринтер» та ФК «Теслугів».

Фінал кубка «Золота осінь-2017» відбувся на стадіоні табору «Веселка». Гра виявилась очікувано напруженою та рівною в боротьбі за володінням ініціативою в середині футбольного поля. Першими рахунок у матчі відкрили радивилівські футболісти, проте наприкінці першого тайму гравцям ФК «Теслугів» удалося відновити рівновагу. Лише в кінці гри команді «Спринтер» пощастило забити два голи один за одним, які й стали вирішальними в цьому поєдинку. Отож саме футбольний клуб «Спринтер», перемігши в фіналі ФК «Теслугів» з рахунком 3 : 1, став володарем кубка «Золота осінь-2017».