Спроби викрадення дівчинки насправді не було

Інформація про спробу викрадення дитини в селі Дружба Радивилівського району Рівненської області – не знайшла свого підтвердження. Працівники Радивилівського відділення поліції виявили у соціальних мережах допис про спробу викрадення дитини невідомими чоловіками на автомобілі, і відразу розпочали перевірку цієі інформації.

Спільно із старостою с. Дружба Юсюком Л.Д. даний факт відразу ж перевірили, виїхали на місце події, переглянули камери відеоспостереження, встановили дитину і її батьків. Після спілкування з поліцейськими дівчинка зізналася що вигадала цю історію, розповіла батькам, а ті застерегли інших батьків у соцмережі.

Поліцейські звертаються до батьків:

✔️більше часу приділяти своїм діткам, аби ті відчували піклування та увагу.
Адже іноді, через брак спілкування діти вигадуючи неіснуючі речі, таким чином привертають увагу до себе.

✔️розповідайте діткам, як поводитися під час зустрічі з незнайомцями.

✔️цікавтеся психологічним і емоційним здоров’ям своїх дітей, допомагайте їм пережити перехідний вік

✔️ пам’ятайте, що покарання лише погіршить ситуацію.

Даруйте дітям свій час, любов та увагу – це найбільше що ви можете зробити для них, аби в майбутньому убезпечити їх від необдуманих вчинків.

Поліція також звертається до громадян: зберігати спокій і не поширювати паніку. Оперативна обстановка в Радивилівському районі Рівненської області стабільна та контрольована 👍🏻

У разі чого телефонуйте 1️⃣0️⃣2️⃣

(Повідомлення зі сторінки у Фейсбуці “Поліція Радивилівського району”).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Серпень 31, 2019

    […] Працівники Радивилівського відділення поліції виявили у соціальних мережах допис про спробу викрадення дитини невідомими чоловіками на автомобілі. Вони розпочали  перевірку цієі інформації – пише Радивилів.info […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.