Стали вчителями, але і їх вчать

З метою надання методичної допомоги у розв’язанні першочергових труднощів, з якими стикаються молоді вчителі, вперше переступивши поріг школи, та підтримки їх творчої наснаги, бажання плідно працювати 28 вересня на базі Радивилівського районного методичного кабінету відбулося засідання районної школи професійної адаптації молодих учителів.

Молоді вчителі, РадивилівІз вступним словом до слухачів звернулася керівник цієї школи, методист Котик З.І. З нормативно-правовою базою у галузі освіти новопризначених учителів знайомили інспектор із кадрів Радивилівського відділу освіти Прокопович С.М. і юрист відділу Бусь С.П.

Секційні заняття за відповідними напрямками провели методисти, на цих заняттях увазі молодих вчителів були представлені вимоги до ведення шкільної документації, шкільні документи, що регулюють фахово-правовий статус учителя.

У ході засідання молоді вчителі ознайомились із структурою навчальних програм, критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів, методичними вимогами до сучасного уроку, етикою стосунків учителя та учнів, формами роботи і співпраці педагога та батьків у навчально-виховному процесі.

Засідання школи пройшло у творчій і доброзичливій атмосфері та отримало схвальну оцінку її слухачів. (За публікацією сайту відділу освіти Радивилівської РДА).

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.