Станція Радивилів – розклад руху поїздів

Коли в Інтеренті спробувати знайти розклад руху поїздів по станції Радивилів, то можна натрапити на декілька пропозицій. Однак навряд чи якась задовольнить того, хто цим цікавиться, адже популярне словосполучення «розклад руху» нерідко використовується для заманювання відвідувачів на сайти, далекі від залізничного транспорту. Ми ж уміщуємо фото “Розклад руху поїздів” в такому вигляді, в якому його можна побачити у залізничному вокзалі станції Радивилів Львівської залізниці. Він містить графік відправлення пасажирських поїздів по станції Радивилів.

 • Знімки з розкладом уміщено 24 липня 2017 року.

Станція Радивилів, розклад руху

Помилки в написанні залізничних станцій читачі помітять самі.

 

Також пропунуємо переглянути

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

14 коментарів

 1. Редактор сказав:

  З 11 грудня 2016 року через залізничну станцію Радивилів курсує фірмовий швидкісний поїзд №131/132 Харків – Львів «Слобожанщина».
  У перший рейс із Харкова потяг вирушив 11 грудня о 20:15 і прибув до Львова наступного дня о 15:57. На станцію Радивилів він прибув 12 грудня о 14:14, відправився о 14:17.
  У зворотному напрямку зі Львова потяг вирушає о 18:16. На станцію Радивилів прибуває о 19:55, відправлення о 19:57.
  Потяг курсує через день. Тобто в Радивилові в обидва боки він йде 12, 14, 16, 18 грудня і так далі (через день).
  У складі поїзда є плацкартні та купейні вагони, а також вагони СВ.

  • Наталія сказав:

   Допоможіть, будь ласка!!!!!!! Якщо я приїду на цьому поїзді з Харкова о 14:14, чи зможу я добратися з Радивілова до Почаїва і яким чином??? Бо я подивилася розклад автобусів…автобус на Почаїв о 19:10! Тобто майже 5 годин потрібно чекати! Підкажіть, чи можна ще чимось (може, маршруткою) доїхати швидше? Буду Вам дуже вдячна за допомогу!!!!

   • Редактор сказав:

    На жаль, сполучення погане. З Радивилова до Почаєва можна доїхати тільки рейсовими маршрутками або автобусами. Попутний транспорт – це ненадійно.

 2. Ярослав сказав:

  Цей розклад не правельний.

 3. Анонім сказав:

  Доброго дня а чи є білети з Радивилова прямим рейсом у Чернівці на 18липня і окотрій годині якщо є

 4. Катя сказав:

  Доброго дня я б хотіла дізнатися чи є прямий рейс поїздом з Радивилова в Чернівці без пересадок на 18 липня і окотрій годині якщо є

 5. Таня сказав:

  Підкажіть будь ласка чи ходить ця електричка Львів- Здолбунів вечірня о 20.42. час прибуття в Радивилові.

 6. Андрій сказав:

  Скажіть будь-ласка чи є ранкові електрички до Львова з Радивилова і у котрій годині і якщо можливо в який час прибуває у Львів.

 1. Грудень 6, 2014

  […] […]

 2. Грудень 12, 2014

  […] Розклад руху поїздів по станції Радивилів […]

 3. Квітень 23, 2015

  […] Але про те, які конкретно поїзди проходять через найближчу від Радивилова сусідню станцію Броди і зупиняються там, можна дізнатися з графіка руху поїздів по станції Броди, який ми додали до своєї довідкової публікації «Станція Радивилів – розклад руху поїздів» (натискай … […]

 4. Лютий 18, 2016

  […] Крім додаткового поїзда з нагоди свята 8 Березня, на цьому напрямку постійно курсують поїзди № 43, 143, 115. Ознайомитися з графіком руху поїздів через залізничну станцію Радивилів можна тут: http://www.radyvyliv.info/stanciya-radiviliv-rozklad-ruxu-poїzdiv.html […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.