Степан Гіга, Павло Табаков, Дзідзьо – такого дійства райцентр ще не знав. Багато фото

Звичайний п’ятничний день виявився для радивилівців мало не святковим – кандидати в народні депутати України, бажаючи привернути до себе більшу увагу виборців і заручитися їх підтримкою, запросили в Радивилів відомих співаків – народного артиста України Степана Гігу, Павла Табакова, суперпопулярного серед молоді львівського ексцентричного співака Дзідзьо та інших артистів.

Щоправда, концерт, організований на міському стадіоні «Колос» одним із кандидатів у народні депутати, зібрав набагато більшу аудиторію. Сюди прийшла й переважна частина учасників урочистих зборів з нагоди Дня вчителя (збори відбулися в районному будинку культури). А заявленого в програмі виступу Дзідзьо, який на ігрове поле стадіону виїхав просто на автомашині, радивилівські підлітки і юні глядачі зустрічали як справжні його фанати.

Але й на майдані Незалежності, де на запрошення кандидата в депутати виступав Павло Табаков, було чимало зацікавлених слухачів і учасників дійства – артист запропонував навіть своєрідне «караоке», де з ним міг поспівати кожен бажаючий.

Фото з концерту на стадіоні в Радивилові можна побачити на сторінці С.Костючка у Фейсбуці

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.