Створили спортзал з ініціативи активного спортсмена

Упродовж чотирьох місяців на своїй сторінці у Фейсбуці відомий радивилівський спортсмен, учасник міжнародних марафонських забігів Ігор Левчук розповідав про створення в селі Крупець простору сучасних видів активного відпочинку для занять з молоддю.

А недавно для ентузіастів – учасників робіт автор цього проекту провів презентацію залу. Ігор Левчук зазначив, що аналогу такого формату залу в області немає, адже тут є спеціалізовані відділення для конкретних видів спорту, отож простір є унікальним. У крупецькому залі наявні умови для кількох видів занять (скеледром, слеклайн, балансбординг, зона інтелектуальних та настільних ігор, зона для занять оздоровчою гімнастикою, елементи для занять Cross Fit). Мета створення мультизалу – залучення молоді до змістовного, активного дозвілля, це територія, де підтримуються відомі і розвиваються нові та нестандартні види спорту.

Вагомий внесок у створені мультизалу здійснили: Крупецька сільська рада, ТОВ «Радивилівмолоко», майстерня «Venko», сім’я Левчуків.

Приміщення функціонуватиме на базі Крупецької школи, перебуваючи на балансі комунального позашкільного навчального закладу «Крупецький центр дитячої та юнацької творчості “Креатив”» Крупецької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Бажаємо подальшого розвитку та нових досягнень.

Крупець, спортзал

Степан Мелих

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.