Сучасний тренажерний зал у селі Дружба

У старостинському окрузі села Дружба 10 жовтня була нагода для свята – в приміщенні клубу відкрили оновлений сучасний тренажерний центр. Це вже третій такий, облаштований у сільських населених пунктах Радивилівської міської об’єднаної громади.

Радісну подію разом із громадою розділили міський голова М.Карапетян, його заступник О.Пастух, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради І.Ковалевська, депутат міської ради, місцевий підприємець В.Бурмай.

Очільник громади, зокрема, наголосив: спортивний зал можуть відвідувати не тільки бажаючі з числа місцевої молоді, а громадяни різного віку. В тому числі й з метою оздоровлення, адже тут встановлено різноманітні та багатофункціональні тренажерні комплекси, зокрема, «Орбітрек», велотренажер, дошку Євмінова, призначеної для лікування захворювань хребта, шведську спортивну стінку. Відтак, кожен зможе обрати собі прийнятний вид силових навантажень.

З наступного року, як було наголошено міським головою, робота по розбудові спортивної інфраструктури Радивилівської ОТГ продовжиться. У старостинських округах один за одним встановлюватимуть тепер уже вуличні антивандальні майданчики на зразок того, що біля приміщення міського центру надання адмінпослуг.

З подякою до всіх гостей та меценатів, які результативно попрацювали на спільну мету, звернувся в.о. старости Дружбівського старостинського округу Л.Юсюк. Він висловив упевненість, що дружбівська молодь, яка славиться спортивними досягненнями, зокрема, у змаганнях з рукоборства (армрестлінгу), попрацювавши у такому тренажерному залі, зможе більш потужно проявити свою силу й фізичний гарт. А те, що серед місцевої юні, до того ж, є чимало талановитих і творчо обдарованих діток, засвідчили концертні номери, якими учасники художньої самодіяльності під керівництвом завідувачки філіалу «Клуб с.Дружба» КЗ «Радивилівський міський будинок культури» С.Досмамедової потішили усіх учасників святкових входин.

Наталія ЯНЧИН. Фото можна переглянути на сторінці авторки у Фейсбуці.

Радивилів, ОТГ, Дружба

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.