Суд повертає на роботу начальника…

Екс-начальник Радивилівського райвідділу міліції Віталій Кеда отримав шанс повернутися на посаду.

Радивилів, райвідділ поліції5 вересня Рівненський окружний адміністративний суд визнав наказ про звільнення екс-начальника Радивилівського райвідділу міліції Віталія Кеди незаконним та постановив поновити його на посаді. Також суд постановив для управління Нацполіції Рівненщини сплатити позивачу 42 тисячі гривень за час вимушеного прогулу. Законної сили рішення ще не набуло, оскільки є час на його оскарження.

За клопотанням представниці ГУ Нацполіції Рівненщини Олени Брагіної до справи був долучений результат атестування поліцейського на поліграфі, який, зокрема, показав, його позитивну реакцію на кришування бурштиновидобутку. З цього приводу Віталій Кеда пояснив судді Андрію Салу таке:

– Мав відповідну агентурно-оперативну мережу у цьому напрямку. Держава, на жаль, не забезпечувала нас паливно-мастильними матеріалами, запчастинами, іншими витратами, які необхідні для роботи правоохоронних орагінв. Тому я змушений був, ніколи не вимагав, з проханнями звертався до різного роду людей, які, як мені було відомо, могли займатися чи займалися видобутком бурштину. Так, я це підтверджую. Так, ці люди могли мені дати 20 чи 30 літрів пального. Але коли в подальшому поставало питання притягнення до відповідальності, то цей факт ніколи не… був вирішальним і не дозволяв особі її уникнути. 

Подробиці судового засідання та детальні пояснення екс-поліцейського стосовно усіх його порушень, підтверджених поліграфом, дивіться згодом на «Четвертій владі».

http://4vlada.com/rivne/50030

 

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.