Сусідній з Радивилівським існує два десятиліття

Жителі сусіднього з Радивилівським – Демидівського району урочисто відзначили 20-ту річницю утворення району. Місцева влада, жителі Демидівщини, громадські організації, релігійні громади пройшли святковою ходою до пам’ятника Тарасу Шевченку в центрі селища та поклали квіти. Священики провели Богослужіння. Першокласники співали Державний гімн.

На урочистостях побував заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук. У рамках урочистостей кращих демидівців – працівників підприємств, установ та організацій, ветеранів праці, підприємців, членів ініціативної групи зі створення району відзначили нагородами.

Демидівка, 20 років районуЖителі району та гості мали нагоду оглянути виставки робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, української кухні, промислової та сільськогосподарської продукції, культурно-дозвіллєвих комплексів, районних організацій та підприємств. Художні колективи району та  представники з Млинова (Млинівського району) і Радивилова (Радивилівського району) виступили в святковому концерті. А на стадіоні Демидівського ліцею пройшло спортивне свято «Козацькі забави».

Також під час дійства організували акцію зі збору коштів та харчових продуктів для мобілізовних в армію земляків.

Демидівський район розташований у південно-західній частині Рівненської області. Його територія – 377 квадратних кілометрів. Населення району – 14,8 тис. чоловік. Саме до Демидівської об’єднаної громади в ході адміністративної реформи вирішили відійти жителі Пляшевської сільської ради Радивилівського району. 

(З використанням публікації сайту “Рівне 1”).

Степан Мелих

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.