Свідоцтва про народження вручають у пологовому

Свідоцтво про народженя дитини відтепер на Радивилівщині можна отримувати в пологовому відділенні. Відділом державної реєстрації актів цивільного стану Радивилівського районного управління юстиції та Радивилівською районною лікарнею з 17.03.2016 року у пологовому відділенні запроваджено сервіс щодо прийому документів працівниками відділу ДРАЦС для державної реєстрації народження дитини (за бажанням батьків)  та видачі відповідних документів (свідоцтва про народження, витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження  із зазначенням відомостей про батька, відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України).

Радивилів, батьки з новонародженим17 березня 2016 року в пологовому відділенні Радивилівської районної лікарні начальник Радивилівського районного управління юстиції Г.Богун із працівниками  відділу ДРАЦС  вручила подружжю Солдат свідоцтво про народження їхнього сина Владислава, який з’явився на світ 14 березня 2016 року. Таке нововведення, ініційоване Міністерством юстиції України, дає можливість батькам, не витрачаючи часу на відвідування органу державної реєстрації актів цивільного стану, отримати перший документ своїх немовлят безпосередньо в пологовому будинку.

Для проведення державної реєстрації народження працівникам відділу ДРАЦС необхідно надати такі документи: медичне свідоцтво про народження дитини, паспорти батьків, свідоцтво про шлюб (за наявності).

Заяву про державну реєстрацію народження можна подати впродовж місяця з дня народження дитини безпосередньо до відділу державної реєстрації актів цивільного стану або сільської ради за місцем проживання батьків або одного з них.

З боку медичного закладу – Радивилівської районної лікарні йшлося про готовність до співпраці та про популяризацію надання такої адміністративної послуги. Про це поінформував сайт Радивилівської райдержадміністрації.

likarnja-

 

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.