Святкові урочистості з нагоди Дня ветерана

Святкові урочистості з нагоди Дня ветерана відбулись 30 вересня в Радивилові.

Звертаючись до всіх, хто вже перебуває в поважному віці, і кому довелося багато пережити – боротьбу за свободу рідної землі, її відновлення в післявоєнні роки, Радивилівський міський голова Микола Карапетян сердечно подякував пенсіонерам, ветеранам праці за вклад в розвиток нашої громади.

Він зазначив: турбота про громадян похилого віку та ветеранів необхідна кожної хвилини. Не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

– Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб всі вони мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності, – наголосив міський голова.

За багаторічною традицією, очільник громади презентував до цього дня святковий коровай, який, як велить звичай, розділили між усіма учасниками урочистої події.

Побажав людям старшого покоління міцного здоров’я, ще довгих років життя, наповнених яскравими і щасливими подіями, огорнутих турботою і теплом близьких і голова Дубенської РДА Всеволод Пекарський. Цього дня він побував у Радивилові з робочим візитом. З вітаннями виступили також голова Рівненської обласної ветеранської організації Іван Боровик, депутат Радивилівської міської ради Галина Богун, голова міської ветеранської організації Василь Бондар.

Відповідно до розпорядження міського голови, з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана грамотами та цінними подарунками від Радивилівської міської ради було нагороджено ветеранів праці: Галину Дмитрук, Галину Крук, Раїсу Мудрик, Івана Пастівничого, Ніну Сідлярук, Раїсу Рибак, Василя Опашнюка, Лідію Повх.

Почесні грамоти та подарунки від обласної ветеранської організації було вручено Марії Федорович, художньому керівнику клубу любителів пісні «Надвечір’я»; Надії Вечорко, поетесі; Володимиру Ящуку, авторові краєзнавчих книг про Радивилів, почесному члену Національної спілки краєзнавців України; Петру Лисаку, учаснику ветеранського клубу «Надвечір’я»; Василю Бондарю, голові Радивилівської міської організації спілки ветеранів України. Квіти та подарунок від імені депутата Рівненської обласної ради Анатолія Грисюка вручила ветерану педагогічної праці, краєзнавцю Юрію Арламовському депутат міської ради Галина Богун.

Свято щедрих років життя продовжили своїми виступами мистецькі колективи Радивилівського міського будинку культури. Українською піснею дитячі й дорослі ансамблі мовбито повертали в хвилюючу й квітучу молодість всіх тих, хто вже ступив у свою золоту осінь. Наталія ЯНЧИН. Фото на сторінці у “Фейсбуці”.

Радивилів, ветерани

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.