Святкові заходи на ці вихідні дні

Кілька святкових заходів припадуть у нашому районі на наступні вихідні дні.

23 червня відбудуться випускні свята обох навчально-виховних закладів Радивилова. Вони намічені на 17 год. І пройдуть: для випускників НВК «Школа №2 – ліцей» імені П.Стрижака – в міському будинку культури, для випускників НВК «Школа №1 – гімназія» – на території гімназії. Торік ці урочистості взагалі проводилися в різні дні.

23 червня відділ освіти, культури, молоді та спорту Радивилівської ОТГ, історичний музей, міський будинок культури і центр молодіжних ініціатив відкривають літній показ фільмів під відкритим небом. Цього разу на центральній площі Незалежності з 22:30 демонструватиметься фільм «Паперові міста».

А в неділю, 24 червня, в Радивилові святкуватимуть День молоді. З 12 год. у спортзалі школи-ліцею пройде міжобласний турнір зі стрітболу. Будуть і змагання з підіймання ваги, армреслінгу (13:00). У той же час, з 12:00, на піщаному стадіоні при вул.. Набережній відбудуться змагання з пляжного волейболу. А о 18:30 розпочнуться святкові заходи в центрі міста: пошанування обдарованої учнівської молоді ОТГ, концерт і дискотека.

Крупецька ОТГ запрошує в неділю на спортивні змагання, які проводитимуться у спортзалі Крупецької школи (15:00), і на святкову дискотеку в селі Баранному (клуб, 20:00).

На лицьовій сторінці – фото  групи “ВИДИВО”.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.