Святкування Дня Незалежності України в Радивилові

Оскільки з 24 серпня Радивилівщина віднесена до «червоної зони» щодо небезпеки поширення коронавірусної інфекції, то святкові заходи з відзначення Дня Державного Прапора України і Дня Незалежності України проведені в Радивилові 23 серпня.

В урочистій церемонії підняття Державного Прапора України взяли участь міський голова Радивилова – керівник Радивилівської ОТГ Микола Карапетян, голова райдержадміністрації Всеволод Пекарський, голова райради Володимир Кондик, заступник міського голови Олександр Пастух, представники громадськості, які зібралися на майдані Незалежності.

З Днем Державного Прапора України і 29-ю річницею проголошення Незалежності України присутніх привітав Микола Карапетян, особливо підкресливши нинішні заслуги наших військовослужбовців у відстоюванні незалежності країни. Він також вручив нагороди переможцям і призерам онлайн-конкурсів дитячої творчості.

Школярі підготували кілька концертних номерів.

Відбулося покладання квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні і полеглим учасникам бойових дій на сході України, до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Цього ж дня відбувалися і інші святкові заходи.

У легкоатлетичному забігу на 3 кілометри вулицями міста – під назвою ««Шаную воїнів, біжу за героїв України» – взяли участь спортсмени різного віку.

Волейболісти провели турнір на не так давно спорудженому сучасному спортивному майданчику в парку імені Т.Шевченка.

А неподалік у цьому ж парку пройшла святкова програма для дітей, визначальною темою якої стала їх любов до домашніх тварин. Цьому були присвячені пісні, діти розповідали про своїх улюбленців – котів, собачок, хом’ячків… До речі, можна було покатися й на поні, яких привезли на це свято.

Фотознімки можна переглянути у Фейсбуці на сторінці «РАДИВИЛІВ – RADYVYLIV».
Або в цьому альбомі: http://photo.i.ua/user/353652/538756/

Фоторепортаж Володимира ЯЩУКА.

 

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.