Святкування Великодня в Радивилові. Фоторепортаж

Великдень, або Пасха, — найбільше християнське свято. І пов’язане з Воскресінням Ісуса Христа. На території сьогоднішньої України Воскресіння Христове як перехід від смерті до життя, звільнення людей від тягаря гріхів, як вихід, перехід людини з рабства гріха, зла до свободи любові і добра почали відзначати ще наприкінці першого тисячоліття – із запровадженням християнства.

За біблійним сюжетом, Iсус Христос воскрес рано-вранці, i це Воскресіння супроводжувалось великим землетрусом: то ангел небесний відвалив камінь від дверей Гробу Господнього. На світанку жінки-мироносиці Марiя Магдалина, Марiя, мати Якова та Соломонія прийшли до гробу з ароматами, щоб обмастити тіло Iсуса, але побачили відвалений камінь i порожній гроб, i тоді схвильованим жінкам з’явився ангел i сповістив про Воскресіння Господнє.

Сьогодні на святкові богослужіння в храми Радивилівського району, як і щороку, зібралося багато віруючих. У Радивилові Воскресіння святкують православні УПЦ КП і УПЦ, парафіяни церкви УГКЦ, віруючі протестантських християнських громад. Наші кореспонденти Володимир Ящук і Василь Семеренко зробили фоторепортаж із двох православних церков міста ­– Свято-Вознесенської і святого Олександра Невського.

Velykden-2016-1 Velykden-2016-2 Velykden-2016-3 Velykden-2016-4 Velykden-2016-5 Velykden-2016-6 Velykden-2016-7 Velykden-2016-8 Velykden-2016-9 Velykden-2016-9a

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.