Свято 9 Травня в Радивилові. Фоторепортаж

9 Травня, з нагоди відзначення 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі, колона маніфестантів із центральної площі Незалежності в Радивилові вирушила до заміського меморіалу Слави, до братських могил полеглих учасників визволення Радивилівщини від гітлерівських фашистів. Проходячи вулицями Почаївською, Кременецькою, О.Невського, покладали зелені гірлянди і вінки до пам’ятників, які нагадують про героїзм нашого народу в роки Другої світової війни і в пізніші десятиліття.

На меморіалі Слави за участю керівників району і міста відбулося покладання гірлянд, вінків і квітів до братських могил, до могил героїв Андрія Демьохіна, Опанаса Волковенка, Миколи Маркелова і Павла Стрижака. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять полеглих у боротьбі проти фашизму, який прийшов плюндрувати нашу землю із Заходу, і полеглих у наш час – у боротьбі проти не менш біснуватого агресора, що прийшов зі Сходу.

На мітингу виступили міський голова Радивилова Микола Карапетян, голова міської ветеранської організації Дмитро Воронко, голова Радивилівської районної державної адміністрації Олег Ващук, районний військовий комісар, учасник бойових дій у зоні АТО, підполковник Леонід Кучкуда, ветеран праці, поет Євген Гудима. Виступаючі говорили про складні сторінки української історії, про немеркнучий подвиг учасників бойових дій Другої світової війни, про мужність сьогоднішніх українських воїнів, які в зоні АТО стримують агресію Росії, засуджували імперську, фашистську політику Кремля, який до того ж намагається переписати історію і заволодіти винятковим правом вважати Росію головною визволителькою Європи від гітлерівського нацизму.

Звучали з пагорба меморіалу і вірші про війну та подвиг солдата, пісні військово-патріотичної тематики.

А затим на братському кладовищі пройшло поминальне богослужіння.

Фоторепортаж Василя Семеренка і Володимира Ящука.

Більше фото великого формату дивіться тут:

http://photo.i.ua/user/8031682/471866/ (автор фото – Володимир ЯЩУК).

9travnja_1 9travnja_2 9travnja_3 9travnja_4 9travnja_5 9travnja_69travnja_7

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.