Свято книги в Радивилові. Понад 50 фото

25 червня в Радивилові пройшло свято книги «Час читати» – за участю письменників та видавців Рівненщини, Львівщини, Волині і Тернопільщини. Гостей привітав голова Радивилівської районної ради Володимир Кондик. У нагородженні переможців літературного конкурсу імені уродженця села Березини (нині Радивилівського району) Григорія Чубая взяла участь його дочка Соломія Чубай, яка живе у Львові. Форепортаж Володимира Ящука дає певне уявлення про це дійство, яке відбувалося одночасно в кількох місцях міста: дивитися тут – http://photo.i.ua/user/8110511/496389/?r=9086126&p=0

У святі взяли участь письменники Марія Морозенко, Дара Корній, Володимир Лис, Надія Гуменюк, Любов Долик, Катерина Немира, Микола Тимчак, Валентина Люліч, Микола Пшеничний, Сергій Синюк, Олена Медведєва, Олександр Євтушок, Ігор Борщик, Галина Гнатюк, Євген Цимбалюк, Антон Мельник, Віра Правоторова, Лідія Гольонко, Ірина Мацко, Ярина Каторож, Богдан Кухта, Наталя Матолінець та інші, а також місцеві літератори.

Дара Корній та інші письменники

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

4 коментарі

 1. Читач Макс сказав:

  Дуже жаль, але на тому святі майже не було вчителів гуманітарних дисциплін, навіть не було вчителів української літератури і чиновницької дрібноти з гуманітарних відділів та установ. Як вони можуть переконати мене, що є спеціалістами своєї справи, якщо не проявили інтересу до живого спілкування з письменниками, котрі їхали в Радивилів зі Львова, Луцька, Рівного. Ясна річ, у такого вчителя не вийде пробудити учнівський інтерес до читання книг.

 2. Редактор сказав:

  Із відгуків учасників свята:
  Соломія Чубай (Львів):
  “Чи ви знали, що існує літературна премія ім. Грицька Чубая? Мене запросили дуже гарні люди в краї, де народився мій тато. Вони ним пишаються, для них батько – національна гордість, у Радивилові є вулиця Гриця Чубая, а в селі Березини стоїть татова хата і за нею – неймовірний краєвид. Дякую дуже Володимирові Кондику, голові райради, за фестиваль “Час читати”, за те, що повозив мене ріднимм краями і за розуміння та допомогу”.
  Олександр Євтушок (Рівне):
  “Дякую Радивилову та організаторам!”
  Ярина Каторож (Львів):
  “Побували в Радивилові, де водночас відбулось нагородження переможців літконкурсу імені Григорія Чубая та літфестиваль. І взяли участь в молодіжній літературній тусовці. Було гарно)”.
  Наталя Матолінець (Львів):
  “Їздили в Радивилів на Свято молоді)
  Читали вірші та прозу, говорили багато-багато, слухали бардів і смакували морозиво. Поїздки в маленькі міста – це завжди відкриття нового. Приємно, що є інтерес. Приємно, що є відгук і спілкування. Добре, що книжки мандрують)
  А ще я дізналася, що Грицько Чубай родом з Радивилівщини!”
  (Відгуки на сторінках у Фейсбуці).

 3. Катерина Немира сказав:

  Порівнюю з минулим роком і серце радіє… явно краща організація, більше учасників – і ось приклад, як з маленького заходу росте активна і мудра громада. Браво всім організаторам. Особливі вітання молодим письменникам, лауреатам премії ім Г.Чубая.

 4. Редактор сказав:

  Оксана Чупіна,
  головний спеціаліст організаційного відділу районної ради:
  Організаторами заходу були Радивилівська районна рада спільно з райдержадміністрацією, Радивилівською, Крупецькою та Козинською об’єднаними територіальними громадами. Окремі слова вдячності – для Галини Гнатюк, члена Національної спілки письменників України, та Марії Браславець, громадського активіста й діяча. Бібліотекарі району та ОТГ теж попрацювали на славу.
  Звичайно ж, у нинішній час усі заходи проводяться за підтримки меценатів. Спонсорами нашого заходу стали Володимир Дзьобак (громадська організація «Центр дослідження і відродження Волині») та Анатолій Грисюк (ТзОВ «Радивилівмолоко»).
  Окрема подяка нашим гостям, талановитим, творчим людям, це: Соломія Чубай, Марія Морозенко, Ірина Мацко, Володимир Лис, Надія Гуменюк, Дара Корній, Богдан Кухта, Любов Долик, Ігор Борщик з сином, Віра Правоторова, Олена Медведєва, Микола Пшеничний, Микола Тимчак, Олександр Євтушок, Антон Мельник, Валентина Люліч, Лідія Гольонко, Сергій Синюк, Раїса Хом’як, Володимир Ящук, Євген Гудима.
  Дуже прикро, що в наш складний час, коли необхідне єднання, окремі посадовці здійснюють поділ на «моє» та «твоє». Сподіваюсь, кожен зробить для себе позитивні висновки. Давайте будемо творити майбутнє разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.