Свято наближається, свято наближається…

8 грудня в Бродівському народному домі показали виставу «Наймичка» за п’єсою Івана Карпенка-Карого (режисер Григорій Комар) радивилівські артисти, які за кілька днів до того мали успішний виступ на сцені Радивилівського міського будинку культури.

Радивилівська молодіжна рада «Ідея» проведе Андріївські вечорниці в міському музеї Радивилова 13 грудня, у п’ятницю, початок о 15 годині. «Вхід вільний – у вишиванці і хустині», – повідомляють організатори.

Радивилівська міська бібліотека запрошує на творчу зустріч з одним із найвідоміших українських письменників: 17 грудня (вівторок) у колишньому кінотеатрі в Радивилові буде спілкуватися з читачами Василь Шкляр, автор широко відомих романів «Залишенець. Чорний ворон», «Троща», «Характерник» та інших. Початок зустрічі – о 14 годині. Рішенням Комітету з Національної премії України ім. Т.Шевченка Василь Шкляр був визнаний лауреатом Шевченківської премії 2011 року, але письменник відмовився її отримати на знак протесту проти перебування на посаді міністра освіти України одіозного українофоба Д.Табачника.

З нагоди свята Миколая 19 грудня Радивилівське відділення Першої всеукраїнської кредитної спілки організовує святкування. «До Дня святого Миколая ми влаштуємо справжній святковий день з подарунками та частуваннями. Запрошуємо всіх у гості! – говориться в повідомленні у соцмережах. – На вас чекатимуть:
❄️ Новорічна лотерея з гарантованими подарунками!
❄️ Святкова фотозона
❄️ Частування смаколиками
❄️ Найкращі пропозиції від ПВКС

Чекаємо на вас за адресою: вул. Кременецька, 1, м.Радивилів».

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.