Свято останнього дзвоника в час війни

Зі сторінки «Радивилівська громада»: «Завершується 2021/2022 навчальний рік. Рік драматичний і трагічний, легендарний і героїчний, якого ще не було в новітній українській історії. Головним у цьому році була мобілізація усього нашого народу на боротьбу із підступним російським агресором, який із жахливою жорстокістю почав плюндрувати і нищити нашу землю, убивати мирних мешканців, під несамовиту стрілянину з ракетних установок і градів перетворювати невинний дитячий сміх на моторошний переляк і сльози, приніс сирітство, покалічені долі, втрачені здоров’я і життя.

Нам було нестерпно важко, як ніколи, але ми вистояли. Ми вчили дітей, ми поповнювали ряди нашої армії, ми волонтерили, ми наближали і наближаємо нашу перемогу. Ми горді з того, що наші діти завдяки нам виросли справжніми патріотами України, які демонструють свої найкращі якості на фронті, в тилу, у різних життєвих ситуаціях. Віримо, що незабаром віроломна орда буде викинута за межі нашої Батьківщини, знову весело лунатимуть шкільні дзвоники, безтурботна і голосна юрба щасливих та усміхнених дитячих облич переступатиме шкільні пороги, а ми з великою радістю йтимемо до школи займатися свою улюбленою справою у багатій, квітучій, європейській і такій милій серцю Україні!»

Зі святом останнього дзвоника вас, шановні педагоги, учні і їхні батьки.

З нагоди завершення навчального року в Радивилові і на Радивилівщині у загальноосвітніх навчальних закладах відбулися урочисті лінійки, святкові останні уроки для цьогорічних випускників, заходи з озеленення територій шкіл та збагачення пришкільних палісадників.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.