Свято останнього шкільного дзвінка

Свято останнього шкільного дзвінка відбулося сьогодні в Радивилові. Цьогоріч останній дзвінок для українських випускників пролунав здебільшого 25 травня. Але в Радивилівській ОТГ це свято влаштували 29 травня.

Як і щороку, перед учнями виступали представники влади, директори навчальних закладів, батьки. Особливо зворушливо останній дзвінок сприймався випускниками. У школах Радивилівської ОТГ презентовано 12 аудиторних дощок, які будуть встановлені в  навчальних кабінетах з 1 вересня.

Але відобразити всю інформацію по Радивилівському району тепер дуже непросто, адже тут діють 4 відділи освіти (районний і три – в ОТГ), а територія колишньої Пляшевської сільради, формально залишаючись у складі Радивилівського району, має навчально-освітні заклади, нині підпорядковані Демидівській ОТГ Демидівського району.

На теперішній час триває сесія ЗНО: 22 і 24 травня пройшли перші тестування з математики, української мови та літератури. Сьогодні вони відбулися з іспанської, німецької і французької мов, що для Радивилівщини не має значення. Надалі графік тестування такий: англійська мова – 1 червня, біологія – 4 червня, історія України – 6 червня, географія – 8 червня, фізика – 11 червня, хімія – 13 червня.

Випускні вечори в загальноосвітніх навчальних закладах Радивилова відбудуться 23 червня, в суботу.

Представляємо фоторепортаж зі свята останнього дзвінка в Радивилівській загальноосвітній школі №1 – гімназії. Фотографував Володимир ЯЩУК.

ФОТО тут: http://photo.i.ua/user/5086/513499/

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.