Свято сусіднього міста, якому вже понад 900 літ

Цієї неділі в Бродах відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня міста.  Йому 932 роки (нагадаємо: Радивилову – 452). Розпочалося дійство проходженням святкової колони центральними вулицями та покладанням кошиків з живими квітами до пам’ятників.

brody_zhoryОчолив святкову колону львівський муніципальний оркестр «Сурми Галичини», котрий виконував відомі українські та патріотичні мелодії для духового оркестру.

Урочисте покладання квітів відбулося до пам’ятників Петра Полтави, Жертвам більшовицьких репресій, Героям Небесної Сотні, а завершився урочистий хід на центральній площі Ринок, де вклонилися пам’ятнику Кобзареві.

Урочисту частину своїм виступом розпочала народна хорова капела «Боян». Згодом відбулося екуменічне богослужіння за Броди і бродівчан за участю представників усіх конфесій міста, яка завершилася спільним духовним гімном України.

Хвилиною мовчання вшанувала бродівська громада пам’ять загиблихї учасників АТО, а також героїв Небесної Сотні.

Також відбулося нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Місто, в якому я живу» (20 номінацій). Після цього нагородили переможців історично-краєзнавчої гри «Броди- квест», яке провів директор музею Василь Стрільчук. Відзначили й місцевих комунальників, представників ЗМІ, підприємців, які зробили свій внесок у розбудову міста – грамотами і грошовими прєміями.

Відбувся святковий концерт за участю колективів РНД, ШЕВ, вокально-хореографічних студій «Гал-арт», «Первоцвіт» та пісенного вкернісажу «Лав-студіо», ансамблів «ми з Галичини», та «Дивограй» та ін. Увечері публіку забавляли артисти зі Львова – гурт «Соколи» та Лілія Ваврин.

Крім цього, урочистий проїзд містом здійснили місцеві байкери. На святі Бродів побували й радивилівці.

http://zik.ua/news/2016/09/19/na_brodivshchyni_vshanuvaly_pamyat_poleglyh_geroiv_ato_i_nebesnoi_sotni_878192

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.